O NAS.

 

Piekarnia "Kaczeńcowa Przemysław Klementowski" to przede wszystkim grupa fachowców z ponad 25 letnim doświadczeniem, dla których praca w piekarni to nie tylko zarabianie pieniędzy... ale też pasja, satysfakcja, że produkujemy wyjątkowe pieczywo dla tysięcy zadowolonych klientów. Wyroby produkowane są na dwóch ceglano­-szamotowych piecach.

 

Wszystko to połączone z własną recepturą sprawia, że nasze produkty są pyszne, zdrowe i niepowtarzalne. Warto również dodać, że produkcja każdego chleba odbywa się bez użycia drożdży, polepszaczy oraz gotowych mieszanek piekarniczych, co w dzisiejszych czasach jest już unikalne. Chleb wyrasta na naturalnym zakwasie własnej receptury. Wszystkie wyroby produkowane są ręcznie, jak przed laty. Produkujemy również pieczywo dedykowanie dla osób dbających o fit formę, będących na diecie zdrowotnej, cukrzyków o niskim IG.

 

Firma poleca również szereg wyrobów cukierniczych wykonanych metodą tradycyjną z najlepszych produktów. Siedziba firmy znajduje się na ul. Górnej 70 w Konstantynowie Łódzkim.

 

Życzymy smacznego oraz dużo zdrowia.

GALERIA.

 

KONTAKT.

 

Piekarnia Kaczeńcowa Przemysław Klementowski

ul. Górna 70, 95-050 Konstantynów Łódzki

tel. 692 881 910

www.pkg70.pl

______________________________________________

Zapraszamy do Nas!